connection unexpectedly closed (timed out?)temporary searchd error: server maxed out, retry in a second Toruń. //vegatest.pl Metoda Vega-Test to diagnostyka w kierunku pasożytów ludzki...

Toruń. //vegatest.pl Metoda Vega-Test to diagnostyka w kierunku pasożytów ludzkich w organizmie ludzkim, które powodują choroby u dzieci i dorosłych.

KONTAKT

Chełmno - Dodane przez Vega-Test Consulting (firma) -

Toruń. //vegatest.pl Metoda Vega-Test to diagnostyka w kierunku pasożytów ludzkich w organizmie ludzkim, które powodują choroby u dzieci i dorosłych.

Pełna treść ogłoszenia Toruń. //vegatest.pl Metoda Vega-Test to diagnostyka w kierunku pasożytów ludzkich w organizmie ludzkim, które powodują choroby u dzieci i dorosłych.

Gabinet w Toruniu ul. Słowackiego 61/6. tel. 660-385-345.
Metoda Vega-Test to diagnostyka w kierunku pasożytów ludzkich w organizmie ludzkim. Glisty. owsiki, tasiemce, przywry, pasożytujące bakterie, grzyby niszczą organizm powodując różne objawy i choroby. DIAGNOSTYKA VEGA-TEST wykorzystuje spektrum drgań elektromagnetycznych, które są wysyłane przez poszczególne narządy i układy ciała i poprzez ich przetworzenie, w oparciu o bardzo zaawansowaną technologię urządzeń, ujawnia zaburzenia czynności układów i narządów organizmu. Metoda ta pozwala uwidocznić ukryte ogniska zapalne oraz:
obecność w organizmie nośników infekcji, takich jak wirusy, bakterie, grzyby
narządy z różnymi nieprawidłowościami, stopień ich zaburzeń
obecność i stopień obciążenia radiacyjnego, geopatycznego albo elektromagnetycznego
wahania poziomu Ph
poziom witamin, mikroelementów-ich niedobór
obecność obciążenia alergicznego
obciążenia związkami chemicznymi (toluen, benzen, pestycydy i inne)
obciążenie metalami ciężkimi (ołów, rtęć, kadm, itp.)
grzybice układu pokarmowego (np. candida albicans)
stan zarobaczenia, obecność, rodzaj i lokalizację pasożytów i ich eliminację
charakter i stopień obciążenia organizmu działaniem leków, spożywanych produktów, noszonej biżuterii, używanych kosmetyków.

Przy tej metodzie wykorzystuje się jeden biologicznie aktywny punkt na palcu dłoni. Za pomocą uprzednio ustalonego jednego punktu na palcu dłoni, który jest reprezentacyjny dla całego organizmu diagnozuje się organizm w tym kierunku. Do aktywnej elektrody, którą trzyma osoba badana, zostają wprowadzone do organizmu ludzkiego określone wibracje. Urządzenie wskazuje wtedy wynik - korzystny bądź niekorzystny. Udowodniono, że każda forma życia a także pasożyt ma swoją częstotliwość i wszystko w naszym ciele ma swoje wibracje.
W aparaturze Vega-Test są wprowadzone w bazie danych (selektorze) różnorodne medyczne preparaty, które można namierzyć, eliminować odpowiednimi częstotliwościami.
Specjalista namierza, klasyfikuje patogen i dobiera dla niego odpowiednie częstotliwości. Z pomocą Zappera-generatora o niskim napięciu prądu (5V) przekaże do organizmu indywidualny zestaw częstotliwości, który unieszkodliwi wszystko co szkodzi zdrowiu, systemowi autoimmunologicznemu.
Metoda pozwala zdiagnozować i wyeliminować patogen. Prądy o niskiej częstotliwości pozwalają pozbyć się pasożytów z organizmu ludzkiego. Jest to metoda nieuciążliwa, skuteczna, bezpieczna i nieinwazyjna.
Po wyeliminowaniu pasożytów stosuje się biorezonans - terapię biorezonansową w celu wyrównania elektromagnetycznych wahań organizmu.
BRT - program egzogenna - 3 x 7 min między nimi 20 minut przerwy
BRT - program endogenna 15 minut
BRT - programy indukcyjne 50 minut

Jeśli masz zawroty głowy, duszności astmatyczne, astmę, alergię, częste przeziębienia, bóle stawów, mięśni, zaburzenia jelitowo-żołądkowe, mdłości wymioty, rozdrażnienia, podwyższoną temperaturę, zapalenia dróg żółciowych, zapalenie otrzewnej, wątroby, zapalenie trzustki, wyrostka robaczkowego, zgrzytanie zębami (bruskizm), łamliwe paznokcie i włosy, egzemę, wypryski skórne, trądzik, objawy grzybicy, wahania poziomu PH, wzdęcia, zaparcia, chroniczne przeziębiania, grypy choroby prostaty, dręczy cię borelioza oraz wiele innych objawów. Metoda VEGA-TEST, która jest testem na pasożyty pozwoli wykryć przyczyny wszystkich wyżej wymienionych objawów i chorób. Następnie pozwoli wyeliminować je z organizmu.
Poznaj skuteczne metody samoleczenia! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na wizytę. Przy większej liczbie osób istnieje możliwość przeprowadzenia analizy metodą Vega-Test w domu klienta (5 osób). Gabinet w Toruniu ul. Słowackiego 61/6. Zadzwoń i umów się na tel. 660-385-345.

Mapa ChełmnoProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Toruń. //vegatest.pl Metoda Vega-Test to diagnostyka w kierunku pasożytów ludzkich w organizmie ludzkim, które powodują choroby u dzieci i dorosłych.


Polecane, ciekawe strony z Chełmna. Prowadzisz serwis o Chełmnie lub zwiazany z Chełmno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Miasta Chelmno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chelmno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chełmna: Grudziądz ogłoszenia - Bydgoszcz darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Kwidzyn ogłoszenia - Inowrocław sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Chelmno City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj